18 czerwca w czwartek korzystając z pierwszego ciepłego dnia od dłuższego czasu wybraliśmy się z wizytą do sklepu. Okazało się, że dzieci doskonale znają to miejsce - często robią zakupy z rodzicami. Przedszkolaki poznały specyfikę pracy sprzedawcy, a przy okazji zrobiliśmy zakupy :)





