Zakończyliśmy z sukcesem projekt Działaj z Impetem. Otrzymaliśmy wyróżnienie w głównym konkursie "Wernisaż ekologiczny". Dzieci otrzymały dyplomy, oraz nagrody w postaci bidonów, gier Mini Memo, książeczek pt. "Naprzód Miecia" i ołówków. Grupa 0A otrzymała drewniany stragan, a grupa 0B drewnianą toaletkę. Przedszkolaki przez cały rok angażowały się we wszystkie zadania, z ciekawością wykonywały comiesięczne karty pracy, panie wysyłały relacje do organizatorów projektu. Na koniec dzieci otrzymały "Paszporty małego Ekologa" z potwierdzeniem zrealizowanych zadań w postaci pieczątek oraz dyplomy uczestnictwa w projekcie. Wszyscy uczestnicy oraz wszystkie panie zostali ekspertami z zakresu segregacji i recyklingu odpadów.
Nasza szkoła otrzymała honorowy tytuł
Szkoły działającej z IMPETEM!
Szkoły działającej z IMPETEM!