czwartek, 25 czerwca 2026

Podsumowanie projektu Działaj z Impetem



Zakończyliśmy z sukcesem projekt Działaj z Impetem. Otrzymaliśmy wyróżnienie w głównym konkursie "Wernisaż ekologiczny". Dzieci otrzymały dyplomy, oraz nagrody w postaci bidonów, gier Mini Memo, książeczek pt. "Naprzód Miecia" i  ołówków.  Grupa 0A otrzymała drewniany stragan, a grupa 0B drewnianą toaletkę. Przedszkolaki przez cały rok angażowały się we wszystkie zadania, z ciekawością wykonywały comiesięczne karty pracy, panie wysyłały relacje do organizatorów projektu.  Na koniec  dzieci otrzymały "Paszporty małego Ekologa" z potwierdzeniem zrealizowanych zadań w postaci pieczątek oraz dyplomy uczestnictwa w projekcie. Wszyscy uczestnicy oraz wszystkie panie zostali ekspertami z zakresu segregacji i recyklingu odpadów. 
Nasza szkoła otrzymała honorowy tytuł   
Szkoły działającej z IMPETEM!