czwartek, 25 czerwca 2026

Podsumowanie projektu Działaj z Impetem



Zakończyliśmy z sukcesem projekt Działaj z Impetem. Otrzymaliśmy wyróżnienie w głównym konkursie "Wernisaż ekologiczny". Dzieci otrzymały dyplomy, oraz nagrody w postaci bidonów, gier Mini Memo, książeczek pt. "Naprzód Miecia" i  ołówków.  Grupa 0A otrzymała drewniany stragan, a grupa 0B drewnianą toaletkę. Przedszkolaki przez cały rok angażowały się we wszystkie zadania, z ciekawością wykonywały comiesięczne karty pracy, panie wysyłały relacje do organizatorów projektu.  Na koniec  dzieci otrzymały "Paszporty małego Ekologa" z potwierdzeniem zrealizowanych zadań w postaci pieczątek oraz dyplomy uczestnictwa w projekcie. Wszyscy uczestnicy oraz wszystkie panie zostali ekspertami z zakresu segregacji i recyklingu odpadów. 
Nasza szkoła otrzymała honorowy tytuł   
Szkoły działającej z IMPETEM!


































 







Urodziny Jasia

 


 "Masz już dzisiaj pięć lat!
Życzymy Ci morza przygód,
 gór prezentów i niekończącej się energii do zabawy!
Niech każdy dzień przynosi Ci mnóstwo uśmiechu,
a na Twojej drodze zawsze spotykają się sami wspaniali przyjaciele.
Sto lat, mały Bohaterze!"










środa, 24 czerwca 2026

Spotkanie z panią dietetyk








 19.06.2026 r. odbyło się w naszej szkole spotkanie uczniów z dietetykiem p. Julitą Kozak poświęcone tematyce zdrowego  odżywiania i bardzo popularnemu problemowi współczesnego świata otyłości i nadwadze. Pani dietetyk w zabawowej formie wprowadziła młodsze dzieci w świat zdrowej żywności. Wzbudziła wśród nich pewną ciekawość i tajemniczość wnosząc na salę tajemniczy worek. Następnie chętne dzieci losowały z worka warzywa i owoce, a prowadząca omawiała ich wartości zdrowotne. Uczniowie dowiedzieli się o witaminach w nich ukrytych i zawartości cukru. Zbierali w ten sposób super moce. Potem uczestniczyli w innych zabawach, w których prezentowali ruchem i gestem określone zdrowe produkty odżywcze. Taka nauka poprzez doświadczenie, przeżywanie  na długo pozostanie im w pamięci. 



































wtorek, 23 czerwca 2026

Urodziny Klaudii


Wszystkiego najlepszego z okazji 7. urodzin! Niech każdy dzień przynosi Ci mnóstwo radości, uśmiechu i wspaniałych przygód z przyjaciółmi!”


\