26 maja w naszej szkole odbyła się wspaniała, niezwykła uroczystość na którą przybyły Mamusie i Tatusiowie. Wydarzenie uświetnili również swoją obecnością Wójt Gminy Pan Leszek Trębicki, zastępca wójta Pan Marek Kordecki, Ks. Proboszcz Wojciech Matuszewski, Przewodnicząca Rady Gminy Pani Anna Kosińska oraz Mamy z Rady Rodziców.
Uroczystość rozpoczęła się od serdecznego powitania gości i złożenia najserdeczniejszych życzeń przez Panią dyrektor Annę Głuchowską.
Następnie w pięknie udekorowanej sali dzieci z oddziałów przedszkolnych i klas I-III zaprezentowały przygotowany program artystyczny. Recytowały wiersze, śpiewały piosenki oraz tańczyły, wyrażając w ten sposób swoją miłość i wdzięczność dla rodziców.
Po części artystycznej dzieci wręczyły rodzicom własnoręcznie wykonane upominki oraz laurki. Był to wyjątkowy czas pełen uśmiechów i serdeczności
Następnie wszyscy zostali zaproszeni na wspólny poczęstunek i rozmowy przy stole.
To wspaniałe święto dostarczyło wszystkim wielu pozytywnych emocji i na długo pozostanie w naszej pamięci.