środa, 27 maja 2026

Dzień Mamy i Taty





26 maja  w naszej szkole odbyła się wspaniała, niezwykła uroczystość na którą przybyły Mamusie i Tatusiowie. Wydarzenie uświetnili również swoją obecnością Wójt Gminy Pan Leszek Trębicki, zastępca wójta Pan Marek Kordecki, Ks. Proboszcz Wojciech Matuszewski, Przewodnicząca Rady Gminy Pani Anna Kosińska oraz Mamy z Rady Rodziców.

Uroczystość rozpoczęła się od serdecznego powitania gości i złożenia najserdeczniejszych życzeń  przez Panią dyrektor Annę Głuchowską.

Następnie w pięknie udekorowanej sali dzieci z oddziałów przedszkolnych i klas I-III zaprezentowały  przygotowany program artystyczny. Recytowały wiersze, śpiewały piosenki oraz tańczyły, wyrażając w ten sposób swoją miłość i wdzięczność dla rodziców.

Po części artystycznej dzieci wręczyły rodzicom własnoręcznie wykonane upominki oraz laurki. Był to wyjątkowy czas pełen uśmiechów i serdeczności

Następnie wszyscy zostali zaproszeni na wspólny poczęstunek i rozmowy przy stole.

To wspaniałe święto dostarczyło wszystkim wielu pozytywnych emocji i na długo pozostanie w naszej pamięci.